Series
Ratings
56
Uncle SamshikRated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Into the NightRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
My Horrible BossRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 2.5
All InRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0