Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 4.0
MemoriaRated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0- The Wandering MoonRated ★ 3.5
Jules and JimRated ★ 3.5
The LineRated ★ 4.0
The 400 BlowsRated ★ 4.0
The TwinRated ★ 2.0
Irma VepRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5- Girl Who Dreams About TimeRated ★ 3.5
Holy SpiderRated ★ 4.0
ZamaRated ★ 2.5
TarRated ★ 4.0
A Man Who Paints Water DropsRated ★ 3.5
More Than EverRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Call JaneRated ★ 3.5