Titles you rated
- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
- Fairy CommiRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5