Series
Ratings
14- xxxHOLiC KeiRated ★ 5.0
xxxHOLiCRated ★ 5.0
Beautiful Bones: Sakurako’s InvestigationRated ★ 5.0
Born to be a FlowerRated ★ 0.5
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 3.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 5.0
Big Windup!Rated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0