Titles you rated
Happy Death DayRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 3.5
Working GirlRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
Cold PursuitRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
VenomRated ★ 2.5
The VoicesRated ★ 4.0