Series
Ratings
301
Princess HoursRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
AemaRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Queen WooRated ★ 2.0
Black CloverRated ★ 3.5- Black Clover Season 2Rated ★ 3.5
Black Clover Season 1Rated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.5
NolleowaRated ★ 3.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 3.0- Duchiwa PpukkuRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 3.0- Yoon Do Hyun's Love LetterRated ★ 4.0