Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0