Movies
Ratings
94
The InternRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
MementoRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.5
The CoreRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0