Series
Ratings
64
Beating AgainRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 2.5
BigRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 2.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 3.0
D-DayRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 3.0