Titles you rated
La La LandRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
MoanaRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0