Series
Ratings
40
Mask GirlRated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 1.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5