Movies
Ratings
226
F1: The MovieRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: The FinalRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: The BeginningRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5