Movies
Ratings
313
Begin AgainRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 2.0
Time RenegadesRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 1.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Smurfs 2Rated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.0
TurboRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5