Titles you rated
Bridal MaskRated ★ 0.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 0.5
The O.C.Rated ★ 2.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
TripleRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 5.0
Marry Him If You DareRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
Miss MermaidRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 1.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 0.5
Paradise RanchRated ★ 2.0
EXO Next DoorRated ★ 2.5
All About My RomanceRated ★ 2.0
MisfitsRated ★ 2.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 1.5