Titles you rated
The Novelist's FilmRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
IntroductionRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 2.5
The DepartedRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Three Colors: WhiteRated ★ 3.5
Mystery TrainRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
CallRated ★ 3.0
Reality BitesRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0