Movies
Ratings
615
Summer WarsRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
AntebellumRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5