Titles you rated
Warm BodiesRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Final DestinationRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 3.5