Titles you rated
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 3.5
Tears of the SunRated ★ 4.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Man of VendettaRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Little ManRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 4.0
[REC]²Rated ★ 3.5
The Change-UpRated ★ 3.5
La Femme NikitaRated ★ 3.0
U.S. MarshalsRated ★ 4.0
The I InsideRated ★ 4.0
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 4.0
High TensionRated ★ 4.0
The Skeleton KeyRated ★ 4.0
Dead SilenceRated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.5
SpeciesRated ★ 3.5
Saw IVRated ★ 3.5