Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0