Movies
Ratings
202
About TimeRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 2.5
Escape PlanRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.0