Titles you rated
Record of YouthRated ★ 3.5
StartupRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 5.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0