Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0