Movies
Ratings
48
Rise of the GuardiansRated ★ 0.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 2.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.5