Series
Ratings
21
Modern FamilyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 1.0
True DetectiveRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 2.0- War of MoneyRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 3.0
Penny DreadfulRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.5- SoulmateRated ★ 1.5
Band of BrothersRated ★ 4.5