Series
Ratings
20
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0