Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 3.0
BootsRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 5.0
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.5
Hitori de ShinitaiRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Pingu in the CityRated ★ 5.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
SilentRated ★ 3.5
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 2.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Bungo Stray DogsRated ★ 3.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
WakakozakeRated ★ 3.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.5