Movies
Ratings
181
The Half of ItRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Love, SimonRated ★ 3.5
Five Feet ApartRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Things to ComeRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 3.0
A Story of YonosukeRated ★ 3.5