Movies
Ratings
413
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 4.0
Two Night StandRated ★ 3.5
Leap YearRated ★ 3.0
TrainwreckRated ★ 3.5- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 3.5
BridesmaidsRated ★ 4.0
Down with LoveRated ★ 4.0
Uptown GirlsRated ★ 4.0
My LoveRated ★ 3.5
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 3.0
Jenny, JunoRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 3.5
AquamarineRated ★ 3.0
You Are My PetRated ★ 3.0
The Prince & MeRated ★ 3.0
Just MarriedRated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 4.0
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.5