Titles you rated
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.0