Series
Ratings
32
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- Merry MaryRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0