Titles you rated
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0