Movies
Ratings
417
Love, SimonRated ★ 4.0
The Lego Batman MovieRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Fly Away HomeRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5