Series
Ratings
84
2 Broke GirlsRated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Tales of the CityRated ★ 4.0
2gether: The SeriesRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 3.5
Final Space Season 2Rated ★ 3.5
Final Space Season 1Rated ★ 4.0- CampionsRated ★ 3.5
Skam France Season 4Rated ★ 4.0
Skam France Season 2Rated ★ 3.5
Skam France Season 1Rated ★ 3.0
Skam France Season 3Rated ★ 4.5
The PoliticianRated ★ 4.0
POSERated ★ 4.5