Movies
Ratings
16
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
CartRated ★ 2.5
FluRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.0