Movies
Ratings
168
Little ForestRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5- ChangeRated ★ 4.0
Jingle All the WayRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0