Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5