Titles you rated
PastaRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
The King of DramasRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0