Movies
Ratings
15
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.5
FrozenRated ★ 1.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0