Movies
Ratings
60
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 5.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5