Series
Ratings
19
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 5.0
Cherry Blossoms After WinterRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 5.0
Love of EveRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0