Titles you rated
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0