Series
Ratings
82- Do You Know Taekwondo?Rated ★ 0.5
- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.5
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0- Jungle Fish 1Rated ★ 4.0
- Lotus Flower FairyRated ★ 0.5
The Tale of the BookwormRated ★ 3.5
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 1.0
Que Sera, SeraRated ★ 4.5
Myung Wol the SpyRated ★ 0.5
ResurrectionRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 2.0
- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.5
Kyle XYRated ★ 3.5
Kyle XYRated ★ 4.0
Kyle XYRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 1.5
Mischievous KissRated ★ 1.5
Fashion 70'sRated ★ 4.0