Movies
Ratings
47
King and the ClownRated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0