Movies
Ratings
105
Bird BoxRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.5