Series
Ratings
13
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0