Titles you rated
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 2.5
FluRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0