Series
Ratings
53- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0