Movies
Ratings
15
MasqueradeRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
One on OneRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5