Titles you rated
White ChicksRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5