Movies
Ratings
562
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.5
The Lego Movie 2: The Second PartRated ★ 4.0
JokerRated ★ 2.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.5
BurntRated ★ 4.0
Murder MysteryRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Bad MomsRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
True StoryRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 3.5
Painted SkinRated ★ 3.5